3-TOALISE KORTERIGA VÕRDNE KOMMUNAALKULU! PRIVAATNE AED! SAUN!

Harvaesinev pakkumine Kristiines – vaiksel kõrvaltänaval asuv ruumikas paarismaja! VÕTMED KÄTTE NOTARIS!

PAARISMAJA
Astudes uksest sisse, avastad mõnusa pelgupaiga, mis ulatub läbi nelja korruse ning mille üldpind on 285,9 m². Siin saad rahus nautida privaatsust, aga samas on kõik kesklinna rõõmud kiviviske kaugusel.

I KORRUS
Esimesel korrusel on avar ühiskasutatav aatrium. Aatriumist pääsed garaaži, sauna ja esikusse, kust läheb trepp teise korruse eluruumidesse. Puuküttega kerisega leiliruumis saad mõnuga vihelda, lõõgastuda ning isegi muusikat kuulata. Olemas on ka põrandaküttega eesruum, WC ja trepialune panipaik.

II KORRUS
Teise korruse esikus on suur garderoobikapp ja naabriga jagatud lodža. Sealt edasi jõuad avarasse elutuppa, mille keskmes on ilus soojustsalvestav kaminahi, mis pimedatel talveõhtutel hubasust loob. Just elutoas on päevasel ajal kõige rohkem valgust. Täielikult sisustatud elutoas jääb uue omaniku kasutada ka sisseehitatud muusikasüsteem. Samal korrusel on ka WC.

Läbi elutoa jõuad kööki, kus saad päeva esimest kohvi nautida koos hommikupäikesega. Köögis on olemas kogu köögimööbel koos vajaliku tehnikaga. Soovi korral saab praegune omanik jagada köögi renoveerimiseks võetud pakkumist.

III KORRUS
Kolmandale korrusele viib vaikne ja turvaline trepp. Siit leiab lausa neli erinevas suuruses avarat ning valgusküllast magamistuba. Esimesest magamistoast on pääs otse vannituppa. Kõik toad on sisustatud ja valmis sissekolimiseks. Sellel korrusel on veel teinegi avar vannituba vanni ja WC-ga.

IV KORRUS
Neljandal korrusel on väljaehitatud pööning, mida seni on lapsed mängutoana kasutanud, aga korrus sobib hästi ka töötoaks.

KÜTE
Elutoas on soojustsalvestav kaminahi, mis pakub ühelt poolt pimedatel talveõhtutel silmailu ning lisaks muudab selle ideaalseks uueks koduks neile inimestele, kes kardavad talvel ees ootavaid kõrgeid küttearveid. Kaminast tulev soojus kandub ka ülemisele korrusele ning aasta kõige külmematel kuudel aitab elektriarveid väga mõistlikes suurustes hoida.

Kes kamina kütmisest lugu ei pea, neil on alumisel korrusel võimalik kasutada elektriga põrandakütet ning ülemisel korrusel on tubades olemas kronokaartidega elektriradikad.

Mis on kronokaart?
Kronokaart aitab hoida elektrienergiat kokku ning õigel ajal õige ruumi soovitud temperatuurini viia. Näiteks, kui te parasjagu perega kodus ei viibi, siis võib valida temperatuuri Eco (näit. 16°C) ning koju jõudes Comforti (näit. 20 ºC). Kronokaart juhibki neid temperatuuri tõstmisi ja langetamisi automaatselt.

PARKIMINE
Maja ees on väline parkimiskoht ja vajadusel saab teise auto panna garaaži. Nii garaaži uks kui värav töötavad puldiga.

KINNISTU
Paarismaja osa juurde kuulub mõtteline osa 884 m² suurusest kinnistust. Kinnistul on suurepärane asend päikese suhtes. Kirsiks tordil on kindlasti tänavapoolt elupuudega varjatud aed. Aias on lastemänguväljak, välitelk ning kaasa tuleb ka kogu õuemööbel. Paraja suurusega aed sobib hästi aastaringseks kasutamiseks ning nõuab minimaalset hooldust. Uuel omanikul on võimalus haljastust oma maitse järgi kujundada.

ASUKOHT
Maja asub rahulikus, turvalises ja hea infrastruktuuriga linnaosas. Võimalus elada linnalähedases mugavas keskkonnas, kus autosõit südalinna võtab aega 10 minutit. Ühistranspordi peatused on üheminutilise jalutuskäigu kaugusel. Samuti on lähedal palju koole ja lasteaedu. Minuti kaugusel asuvad ka toidupood Lidl ja tankla Olerex.

Helista ja lähme vaatama!

Vastan meeleldi kõikidele lisaküsimustele ka nädalavahetusel/töövälisel ajal.

// If you would like more information about this apartment in English, feel free to call or email me /

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Kasulikku ning õpetlikku infot kinnisvaratehingute kohta leiad www.danekbergmann.ee

——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.