ILMA TAGATISRAHATA! MEREVAADE! PARKIMISKOHT! LEMMIKLOOMAD! VABA!

Üürile anda täielikult sisustatud 2-toaline korter Lahekalda kvartalis asuvad A energiaklassiga majas. Oodatud on ka hästikäituva lemmikloomaga üürnikud. KOHE VABA

KORTER
6. korrusel asuv lummavate vaadetega täielikult sisustatud korteris on sisse ehitatud kapiga esik, stiilse ja mahuka köögiga ühendatud avar elutuba, magamistuba ning WC-vannituba. Suured aknad annavad palju valgust ning kõrged laed (2,8m) annavad korterile avaruse. Rõdult avanevad vaated merele ja Pirita kloostrile.

MAJA
2023. a Merko poolt ehitatud kvaliteetne A-energiamärgisega 8-kordne korterelamu. Korteris on
mugav ja energiasäästlik põrandaküte (iga ruumi saab eraldi reguleerida). Korteris on
autonoomne soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteem. Veearvestite
näidud võetakse kauglugemise teel.

KOMMUNAALARVED
Viimase talve kõrgeim kommunaalkulude arve oli 95 EUR kõik kokku

PARKIMINE JA PANIPAIK
Korteri juurde kuulub nii panipaik kui üks kindel parkimiskoht (lisatasu 100 eurot kuus) maapealses parklas.

ASUKOHT
Lahekalda on Kadrioru ja Pirita vahel kiirelt arenev ja tuleviku trendikaim piirkond. Lahekaldas on ilu, melu ja aktiivsed aja veetmise võimalused käeulatuses, ent koju saabudes saad end täielikult välja lülitada ja nautida tõeliselt idüllilist rahu ja privaatsust. Pirita merepromenaad asub Lahekaldast vaid 800 meetrise jalutuskäigu kaugusel, mööda Mäe tänavat saab siit jala või rattaga seigelda alla Pirita rannapromenaadile vaid mõne minutiga. Majade vahel on kaunis haljastatud keskkond hubase pargi, laste mänguväljakute ja vabaaja veetmise aladega.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 840 EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule vaid 21 EUR.

——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.