LEMMIKLOOMAD LUBATUD! MADALAD KOMMUNAALID! TAGATISRAHATA! VABA!

Üürile anda super asukohaga 2-toaline korter Haaberstis. Oodatud on ka hästikäituva lemmikloomaga üürnikud. KOHE VABA!

KORTER

Korter asub 5.korrusel ja on valgusküllane ning hommiku päiksepaistega. Köök-elutuba on avatud ja omapära lisab klaassein, mis eraldab köökelutuba ja magamistuba. Magamistoas on sisseehitatud karderoob. Korteri juure kuulub rõdu 6,5 m² kus on väga mõnus sooja suvehommikut ja päikese tõusu nautida.

Rõduga kasutamiseks jääb ise tehtud nurgadiivan kuhu saab suvehooajal paigutada padjad, mis on korteriga kaasa antud kasutamiseks.

Funktsionaalsesse köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne köögitehnika: pliit, ahi, kubu, nõudepesumasin ja külmutuskapp. Vannitoas on peegliga seinakapp koos valgustusega ja kaasaeegne pesumasin.

Elutoas kasutamiseks jääb kõik pildil olev sh robottolmuimeja ja telekas.

Magamistuba on sisustatud kvaliteetse Bellus voodiga ja laetuli on reguleeritava eredusega ja tule saab kustutada voodist lahkumata puldi abil.

Korterile on oma panuse andnud Merlin Miido, kes sisustas köök-elutoa osa.

MAJA
Maja on ehitatud 2017 aastal arendaja Endover’i poolt. Selles majas on väga hästi toimiv korteriühistu, kes pidevalt lahendavad jooksvaid muresid. Kortermaja trepikoda on moderne ning puhas. Eraldi lukustatud jalgrataste paigutamise ruum.

PARKIMINE JA KOMMUNAALID
Korteri hinnas sisaldub kindel parkimiskoht maja ees.

Kõrgeimad kommunaalarved jäävad suvel 60 ja talvel 90 juurde.

ASUKOHT
Aurora Pargi teeb tõeliselt unikaalseks sisehoovis asuv suur privaatne roheline park-õueala, kus on puhke- ja aktiivse ajaveetmise alad nii täiskasvanutele, noortele, väikelastele kui ka lemmikloomadele. Õuealal on mänguväljak liivakasti ja ronimisaladega eri vanuses lastele ning puhkeala lapsevanematele, rohelusega ümbritsetud grillinurgad ja piknikualad, minirulapark ja noorteala, korvpalli- ja jalgpalliplats.

Maja vahetus läheduses on pikk kaasaegne kergliiklustee. Kõrvalasuv mets ja liivarannaga järv pakuvad kogu perele aasta ringi võimalust teha sporti ning veeta aega looduses.

Lisaks on lähiümbruses mitmed koolid (Järveotsa Gümnaasium, Õismäe Gümnaasium ja Õismäe Vene Lütseum) ja lasteaiad (Järveotsa lasteaed, lasteaed Sinilill, lasteaed Pääsusilm). Lähim toidupood on Astangu Rimi.
Bussipeatus maja juures.

Ümbruskond on väljakujunenud taristuga elukeskkond, mille ümbruses asuvad paljud kaubanduskeskused, söögikohad ja vaba aja veetmise võimalused. Läheduses on Harku järve liivarand, terviserajad, mitmed koolid ja lasteaiad. Piirkond on pidevas arengus.

Ühistranspordiühendus on mugavalt tagatud bussiliiniga.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ vahendustasule lisandub käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 550 EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule 14 EUR.

Helista julgesti ja lähme koos Sinu UUT KODU vaatama! Helistada võib E-P, ka õhtuti.
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.