LEMMIKLOOMAD LUBATUD! TAGATISRAHATA! SUPER ASUKOHT!

Üürile anda suurepärase asukohaga 2-toaline korter Põhja Tallinnas. Olemas on kõik eluks vajalik alustades mööblist, lõpetades tehnikaga. Oodatud on ka hästikäituva lemmikloomaga üürnikud. Korter vabaneb 10.04, vaatama on võimalik tulla varem.

KORTER
Korterisse sisseastudes jääb esikust paremale magamistuba koos mahuka kapiga ning voodiga (lisatud pärast piltide tegemist). Edasi jääb vanniga vannituba. Avarast elutoas on pääs kööki. Elutoas on mugav 2-kohaline diivanvoodi, mis lisab vajadusel voodikohti. Sealt on juurdepääs energiasäästlikule köögile, kus on 4 elektriplaati, täissuuruses ahi, mikrolaineahi koos grillfunktsiooniga. Kõik aknad on vaikse sisehoovi poole. Sissekirjutuse võimalus.

MAJA
Majas on aktiivne korteriühistu. Iga aastaselt tehakse regulaarseid väiksemaid parendustöid.

PARKIMINE/KOMMUNAALID
Parkimine tänaval ja sisehoovis on tasuta.

Kommunaalkulud jäävad suvel 70EUR ja talvel 100EUR juurde.

ASUKOHT
Logistiliselt väga hea asukoht – Kesklinna autoga ca 7 min, bussipeatus ca 100 m kaugusel, trammipeatus ca 600 m kaugusel. Arsenali keskusesse saab jalgsi paari minutiga poodi, kool ja lasteaed samuti läheduses. Vaba aja veetmiseks on nii Noblessner kui ka Kalamaja jalutuskäigu kaugusel, suvel pole ka Pikakari rand liialt kaugel! Samas, kui välismaailm ära on väsitanud, on ümbrus väga sõbralik ka rahu armastavatele inimestele.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ vahendustasule lisandub käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 500EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule 12.5 EUR.

Huvilistel palume täita ankeet enda kontaktandmetega siin: https://rendin.ee/invite/form/49AK

Vastan meeleldi kõikidele lisaküsimustele. Helistada võib ka töövälisel ajal ja nädalavahetusel

// If you would like more information about this apartment in English, feel free to call or email me /
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.