LUKSUSLIK KODU KESKLINNAS! TERRASS! TAGATISRAHATA! VAIKNE!

Üürile anda 3-toaline maitsekalt sisustatud luksuskorter kesklinnas privaatse terrassi (45m²) ja kindla parkimiskohaga. KOHE VABA!

KORTER
See eraldi sissepääsuga valgusküllane korter asub maja 1. korrusel. Korteris on esik, suur avatud köögiga elutuba, walk-in garderoob, kaks magamistuba,vanni, dušši ja saunaga vannituba ning eraldiseisev WC. Korteris on rõhku pandud disainile ja kvaliteedile. Köök on täisvarustuses koos nõudepesumasina ja muu vajalikuga. Korteris on läbivalt palju kapi ja hoiuruumi, et kõik vajalik leiaks oma koha. Olemas on ka kuivatiga pesumasin, tolmuimeja.

Korteril on ka erinäoline valgustuslahendus, kus iga meeleolu leiab enda lemmiku. Hubasust lisab kamin elutoas. Sissekirjutuse võimalus. Korteris on muusikasüsteem, mille kõlarid on lisaks elutoale ka saunas ja vannitoas.

Korteri juurde kuulub ka privaatne 45m² suurune terrass. Terrassil on suvel mõnus grillida või peale sauna mõnusat karastavat jooki nautida. Terrass on päikeseküllane ja õhtuti valgustatud.

MAJA
Kolmekorruselisel kivist hoonel on kaks täiskorrust ja katusekorrus. Küte on lahendatud oma gaasikatlamaja baasil. Maja fassaad renoveeriti 2022.

ASUKOHT
Kitseküla on miljööväärtuslik ala Tallinna kesklinnas. Kitseküla on mõnusalt vaikne ning perekeskne piirkond, mis on aastatega palju arenenud. 2017 aastal lõppes Asula tänava remont, mille käigus ehitati välja jalgratta- ja kõnniteed. Õhtuti ja nädalavahetustel on piirkond vaikne ja saab nautida vaikust ja privaatsust.
Piirkond on väga hea ühistranspordi ühendusega, tänu millele jäävad mõne minuti kaugusele mitmed koolid, lasteaiad. Kitseküla rongipeatus asub 1-minuti kaugusel, Ühe rongipeatuse kaugusel on nii Ülemiste linnak kui kaubanduskeskus ja vanalinn ning Telliskivi loomelinnak.
Lähim trammi- ning bussipeatus on kõiges 5 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Ajalugu: Asula tänaval asub Tallinnas teise maailmasõja järgsel perioodil esimene projekteeritud
arhitektuuriansambel. Tänava hooned on projekteerinud Estonprojekti eelkäija arhitektid G. Šumovski, J. Russanov ja A. Bobkov. Kahekorruselised elamud ja ühiselamud asuvad piki tänavat kohati tagasiastega, moodustades Tallinna kontekstis pretsedenditu hoonestusühtsuse. Majad pole dekooriga üle kuhjatud, kuid keskosa rõhutamine frontooniga, mille all on ümarkaarselt lõppevad lodžasid sisaldavad nišid.


PARKIMINE JA KOMMUNAALKULUD
Igapäevast mugavust pakub kindel parkimiskoht, tõkkepuuga piiratud sisehoovis, mis asub täpselt välisukse kõrval. Parkimiskoha eest lisandub lisatasu 100 eurot kuus.

Kommunaalarved on mõistlikud, suvel ca 100€, talvel jäävad 350€ juurde(sh küte, elekter, vesi ja valveteenus).

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 1250 EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule 31 EUR.
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.