MADALAD KOMMUNAALID VASTAVALT TARBIMISELE! LEMMIKLOOMAD! SAUN!

Üüripakkumisse on tulnud suurepärase asukohaga, sisustatud 3-toaline korter miljööväärtuslikus majas Tallinna vanalinna südames. Korterisse on lubatud ka hästi käituva lemmikloomaga üürnikud. KOHE VABA!

Olen spetsialiseerunud 2-3 toaliste korterite väljaüürimisele Tallinna kesklinnas. Võta minuga ühendust ja leiame sulle koos uue kodu. Samuti on mul laialdane kliendibaas kes pidavalt otsivad just sellise kriteeriumiga kortereid, saan ka aidata kiirelt üürniku leidmisega. Vastan meeleldi kõikidele lisaküsimustele. Helistada võib ka töövälisel ajal ja nädalavahetusel.

KORTER
Korteri koosseisu kuulub avatud köögiga elutuba, 2 magamistuba, WC-vannituba, saun ning esik. Korteri aknad on suunaga sisehoovi poole kust avaneb vaade Vanalinna sisehoovi! Korter üüritakse välja täielikult sisustatult koos kvaliteetse köögitehnika ning nõudepesumasinaga. Eriti palju rõhku on pandud hoiuruumile, kõrgete kappide näol.

Nostalgilist hõngu lisab Vanalinna korterile iseloomulikud kõrged laed, paksud paekivi seinad, puitpõrandad ning topelt täispuidust aknad puidust aknalaudadega.

Värskelt vahetatud kogu elektrisüsteem, tehakse korda ka kogu elektrikilp ja pannakse uus kaabel pliidile, ahjule ja kerisele.

PARKIMINE/KOMMUNAALID
Maja ümbruses (T2 parkimise piirkonna tsoonis) võimalik parkida linnaelaniku loaga. Jalutuskäigu kaugusel asuvad Aia tn 7 Europark ja Väike Rannavärav 6 Barking Parkla parklad.

Kommunaalarved sõltuvad tarbimisest, kuid jäävad 100-300 EUR juurde

MAJA
Pikk 51/Lai 36c hoonekompleks pärineb 15. sajandist ja koosneb kahest hoonest: Pika tänava äärsest peahoonest koos külgeehitatud õuepoolse tiibhoonega ja eraldiseisvast õuehoonest. Hooned on renoveeritud ja kinnine siseõu heakorrastatud.

ASUKOHT
Korter asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel õdusatest kohvikutest ja restoranidest, kultuurist ja meelelahutusest ning kaunitest parkidest ja atraktiivsest merele avatud sadamaalast. Lennujaam asub 15 minuti sõidu kaugusel ja sadam 7 minuti sõidu kaugusel.

Lähim toidukauplus on Vanalinna Rimi Express. Lisaks on läheduses veel Viru Keskus, Balti Jaama Turg, Kaubamaja, Rotermanni Kvartal, Kalev Spa, My Fitness spordiklubi, Coca-cola Plaza kino ja palju muud.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ vahendustasule lisandub käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 950EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule 23 EUR.

// If you would like more information about this apartment in English, feel free to call or email me /

Vastan meeleldi kõikidele lisaküsimustele. Helistada võib ka töövälisel ajal ja nädalavahetusel
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.