MADALAD KOMMUNAALKULUD! LEMMIKLOOMAD! WALK-IN GARDEROOB!

Üürile anda väga hea asukohaga 2-toaline korter Kesklinnas, Uus Maailma asumis. Oodatud on ka hästikäituva lemmikloomaga üürnikud. KOHE VABA!

KORTER
Korteri koosseisus on eraldi magamistuba koos walk-in garderoobiga, elutuba avatud köögiga. Korter on möbleeritud ja olemas on ka vajalik köögitehnika koos gaasipliidi, ahju, kuumaõhtufritüüri ja kohvimasinaga. Samuti on piisavalt hoiuruumi kappide näol. Korterisse on paigaldatud 3-a tagasi uus gaasikütte boiler, mis tagab nii sooja vee kui ka kütte. Kütet on võimalik reguleerida vastavalt soovile igas toas, mis hoiab küttekulud madalad.

MAJA
Maja pärineb aastast 1940. Katus on vahetatud, fassaad renoveeritud. Parkimine maja elanikele on kinnises hoovis vaba koha olemasolul tasuta. Tänaval saab parkida elaniku soodustusega. Hooviala on korrastatud ja piiratud aiaga. Samuti on lukustatud alati välisuks.

PARKIMINE JA KOMMUNAALID
Parkimine maja elanikele on kinnises hoovis vaba koha olemasolul tasuta. Parkimine maja ees 120 € aastas (kesklinna elaniku parkimine.

Kõikides tubades on reguleeritavad radiaatorid. Üürihinnale lisanduvad igakuised kõrvalkulud koos kütte, vee ja elektriga. Talvel keskmiselt 130 € kuus, suvel keskmiselt 60 € kuus.

ASUKOHT
Uus Maailm on vaikne elurajoon kesklinna servas. Läheduses olemas kõik eluks vajalik. Jalutuskäigu kaugusel Kristiine Keskus ja Kesklinn. Hea rongiühendus – vahetus läheduses nii Lilleküla kui Kitseküla peatused.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ vahendustasule lisandub käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral. Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 550EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule 13 EUR.

Helista julgesti ja lähme koos Sinu UUT KODU vaatama! Helistada võib E-P, ka õhtuti.
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.