MERI 1KM! VÕTMED KÄTTE NOTARIS! KÕIK VAJALIK 200M RAADIUSES!

Müüa suurepärase asukohaga 3-toaline korter Mais. VÕTMED KÄTTE NOTARIS!

KORTER
Korter asub maja 3. korrusel. Korterisse sisenedes satute esmalt esikusse, kust vasakut kätt jääb vannituba ja wc (eraldi), otse ees on avar elutuba koos kogu vajaliku mööbliga. Köögis on olemas kõik vajalik tehnika (sh külmkapp, ahi, elektriipliit) ja piisavalt kappe ning sahtleid, et kõik oluline saaks hoiustatud. Suuremas magamistoas on suur kapp, voodi ning kummutid. Sealt pääseb ka rõdule . Väiksemas kokkupandav välivoodi ning kapp. Korter on äärmiselt soe ja vaikne. Elutoa ja köögi aknad avanevad maja taha hoovi poole. Korteri juurde kuulub panipaik keldris.

Kõik piltidel olevast sisustusest kuulub korteri müügihinna sisse.

MAJA
Majas on aktiivne korteriühistu. Iga aastaselt tehakse regulaarseid väiksemaid parendustöid. Keldris on vahetatud veetorud ja keskküttetorud. Trepikojad on remonditud ja hoitakse lukus. Katus remonditud. Väike remondifond mida kogutakse jooksvateks kuludeks. 2020.aastal läbis fassaad uuenduskuuri, otsaseinad soojustatud. Maja on heas korras ja ei vaja lähiajal lisainvesteeringuid. Korteriühistul ei ole kehtivat pangalaenu! Elanike kasutada on mõnus sisehoov koos mänguväljakuga.

PARKIMINE
Korteri juurde kuulub numbriline parkimiskoht sisehoovis. Notariaalne kasutuskord puudub

KOMMUNAALARVED
Kommunaalkulud jäävad suvel 100EUR ja talvel 180EUR juurde.

ASUKOHT
Logistiliselt väga hea asukoht. Hinnatud Mai linnaosa sobib inimestele, kes hindavad suvepealinna kinnisvara ostes rannapromenaadi ja mere lähedust. Lisaks leiab piirkonnas mitmeid erinevaid vabaaja veetmise võimalusi ning kompaktsele Pärnu linnale omane hea infrastruktuur on hõlpsasti kättesaadav (Kaubamajakas, Selver, Rimi, koolid, lasteaiad, perearstikeskus, bussiühendus igal suunal, jne).
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.