SAUN! TAGATISRAHATA! LEMMIKLOOMAD LUBATUD! SUUR RÕDU!

Üürile anda avar 2-toaline korter Nõmme ja Mustamäe piiril. Oodatud on ka hästikäituva lemmikloomaga üürnikud. KOHE VABA!

KORTER
Korter on täielikult möbleeritud, vajadusel saab teha kompromisse. Esikus vasakul on mahukas liugustega sektsioonkapp. Avatud köök koos kogu vajamineva tehnikaga. Elutoast võimalik otse minna rõdule. Magamistoas on samuti mahukas kapp koos voodi ja kirjutuslauaga. Läbi vannitoa pääseb otse saunalavale.

MAJA
Aastal 2004 ehitatud maja asub tõkkepuuga suletud territooriumil.
Korterelamut haldab aktiivne korteriühistu. Trepikoja ja majaümbruse eest kantakse aktiivselt hoolt ning need on alati puhtad ja viisakad. Majas on lift ning vaiksed naabrid.

PARKIMINE/PANIPAIK JA KOMMUNAALID
Parkimine tasuta tõkkepuuga suletud alal. Kommunaalid ligikaudu suvel 100eur ja talvel detsembri arve 160 eurot kõik kokku.

Korteri juurde kuulub valvega panipaik.

ASUKOHT
Ümbruskonnas on palju rohelust. Maastiku muudavad huvitavaks paepinnad, looduslikud künkad ja kõrged männid.
Maja tagant kulgeb Nõmme- Haabersti kergliiklustee, mis ühendab mugavalt Harku-Nõmme valgustatud metsa-ja suusaradadeni. Vaid mõneminutilise autosõidu kaugusel asub Nõmme spordikeskus koos lastele ja täiskasvanutele mõeldud seikluspargiga, basseinide ning Glehni pargiga.
Lähimad kauplused Coop ja Rimi jäävad ca 1km kaugusele, bussipeatus ca 300m ja TalTechi kompleks ca 1,2km kaugusele.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ vahendustasule lisandub käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 650 EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule 16 EUR.

Helista julgesti ja lähme koos Sinu UUT KODU vaatama! Helistada võib E-P, ka õhtuti.
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.