SISUSTUS HINNAS! KÜ PUUDUB LAEN! MAJA RENOVEERITAKSE!

Müügile on tulnud suurepärase asukohaga 2-toaline korter, millel on parkimiskoht kinnises hoovis. Avar korter asub Kassisaba asumis.

KORTER
Avara planeeringuga korter asub maja esimesel korrusel. Kuna 0 korrusel asuvad äripinnad on aknad keskmisest kõrgemal. Korter koosneb esikust (kus on mahukad liugustega garderoobikapid), elutoast (koos piltidel nähtava mööbliga), magamistoast (kogu piltidel oleva sisustuse ja sisseehitatud garderoobikapiga),põrandaküttega köögist ja vanniga vannitoast, kus on samuti põrandaküte. Avarust loovad ka keskmisest kõrgemad laed.

MAJA
Majas tegutseb aktiivne korteriühistu. Hetkel on ühistul käsil maja täielik renoveerimine. Sõlmitud on tehnilise konsultandiga leping, kes aitab selle projektiga. Tehtud on projekteerimishange ja see ka valitud. Kuna majas on 61 korterit on kogutud arvestatav remondifond. Tuleviku laenumakse saab olema võrdne praeguse kogutud remondifondi maksega.
Majal väga suur krunt (5286m²) mida ümbritseb turvaline piirdeaed koos automaatse väravaga.
Maja elanike kasutada jääb ka renoveeritud garaažiboks hoovis (jalgrattad/vankrid).

PARKIMINE/PANIPAIK/KOMMUNAALKULUD
Kortermaja sisehoovis on puldiga värav ja parkida saavad tasuta maja elanikud.
Panipaik/Walk-In garderoob asub korteris.

Kommunaalkulud suvel 100 euro ja talvel 175 euro juures. Küsi arveid.

ASUKOHT
Vanalinna piir jookseb praktiliselt maja kõrvalt Toompuiestee näol, viieminutilise jalutuskäigu kaugusel asub nii Vabaduse väljak kui ka Tallinna suurimad pargid: Hirvepark, Falgi ning Schnelli park. Lastega peredele läheduses olemas mõnusad mänguväljakud, erinevad koolid ja lasteaiad. 100m kaugusel asuvad bussi- ja trollipeatused, mis tagavad vajadusel suurepärase ühenduse südalinna ja teiste linnaosadega.
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 300 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 300 eurot sularahas kätte.