TAGATISRAHATA! SUPER ASUKOHT! RÕDU! PARKIMISKOHT JA PANIPAIK!

Üürile anda super asukohaga 2-toaline korter Kesklinnas. Kõik eluks vajalik on korteris olemas.

KORTER
Korter asub maja kuuendal korrusel. Korteris on koridor, vannituba, magamistuba pääsuga rõdule, elutuba kust on samuti pääs rõdule ja avatud planeeringuga köök. Kuna tegemist on nurgakorteriga on korter väga valgusküllane.

Sisehoovi poole suunatud elu- ja magamistoa aknad ja suur klaasitud ilmastikukindel rõdu tagavad väga hea eraldatuse tänavamürast. Vesipõrandaküte koos regulaatoritega igas ruumis annab võimaluse temperatuuride seadistamiseks vastavalt soovile ja soojustagastusega sundventilatsioon tagab puhta ning värske sisekliima.

Lisaks on korteris kaameraga fonolukusüsteem, valvesignalisatsioon, kaabel TV ja internet. Korter on väga heas seisukorras!

Kogu piltidel nähtav sisustus, mööbel ja köögitehnika jäävad üürniku kasutada, samuti on olemas esmased kööginõud.

MAJA
• B-energiaklassiga hoone, (mis tagab ka soodsamad kommunaalkulud), on ehitanud Eesti juhtiv ehitusettevõte Merko Ehitus;
• Arendaja on pööranud erilist tähelepanu korterite helikindlusele ja energiasäästlikkusele;
• Südalinnas unikaalne ja terviklikult arendatud elukvartal koosneb kokku viiest kortermajast, mille keskel on privaatne, valgustatud, mitmekesise haljastuse ning puhke- ja mängualadega sisehoov.

PARKIMINE JA KOMMUNAALID
Korteri hinnas sisaldub kindel parkimiskoht maaaluses parklas. Samuti keskmisest suurem panipaik.

Kommunaalkulud jäävad suvel 120 ja talvel 190 juurde.

ASUKOHT
Kesklinnas elades on kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel. Läheduses asuvad Tallinna 21. kool, Kadrioru Saksa Gümnaasium, lasteaed, Stockmann, Viru Keskus, bussijaam, Politseipark, Kadrioru park ja mitmed söögikohad. Ühendus teiste linnaosadega on kiire ja mugav.

LEPING
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür ning vahendustasu 1 kuu üüri summas (+ vahendustasule lisandub käibemaks).

Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.

Alusta oma uue kodu üürimist väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast. 745EUR üüri puhul on täiendav kuutasu üürnikule 18 EUR.

Helista julgesti ja lähme koos Sinu UUT KODU vaatama! Helistada võib E-P, ka õhtuti.
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 600 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 600 eurot sularahas kätte. Kui tekkis küsimusi, jäta enda meiliaadress ja võtan sinuga ühendust.