UUS HIND 135 000 (VANA HIND 145 000)

Müüa renoveeritud korter Kesklinna vahetus läheduses. KÜ puudub laen!

KORTER
Korteri koosseisu kuuluvad: esik, köök, elutuba, magamistuba kust on pääs kinnisele rõdule rõdule ning vannituba/tualett. Elutoa pikenduseks on suveperioodil ruumikas teine rõdu. Korter on valgusküllane ja hea planeeringuga. Samuti äärmiselt vaikne just asukoha tõttu. Köök sisaldab kogu vajaminevat tehnikat (nõudepesumasin). Korteris on vahetud aknad ja uksed. Teises magamistoas on kapp ja kummut. Korteri planeering on läbi maja, seetõttu suvel ei ole palav ja talvel jätkub valgust. Talvel korteris ei ole külm ,nagu paljudes 1- korrusel asuvates korterites.

MAJA
Majas tegutseb aktiivne KÜ. Suure korterite arv annab madala hooldusteenuse ja remodifondi. Sellest tulenevalt on ka korteri igakuised kommunaalkulud väga mõistlikud. Vaiksed ja toredad naabrid, naabrivalve toimib, trepikoda on lukus, olemas fonolukk. Maja seisukord on hea, jooksvalt vahetatakse vee- ja kanalisatsiooni süsteeme, katus renoveeritud 3a tagasi, otsaseinad soojustatud, korteri rõdu uuendatud (teisi uuendatakse jookvalt), veetorustik vahetatud. Trepikojad on renoveeritud, puhtad ja heas korras. Liftid hooldatud. Plaan panna videovalge, loodetavasti suvel.

PARKIMINE/PANIPAIK/KOMMUNAALARVED
Maja ees on tasuta parkimiskohad. Samuti on maja ees tasuline parkla väikse lisatasu eest.

Kõrgeimad kommunaalarved jäävad suvel 110 euro ja talvel 220 euro juurde.

ASUKOHT
Maja asub vaikses piirkonnas eemal suuremast liiklusest. Kortermaja on rahulikus piirkonnas, kõigest 2 km kaugusel kesklinnast, Laagna tee ja Peterburi tee vahelise alal. Kiire ühendus kesklinnaga kas mööda Peterburi teed või mööda Lasnamäe kanalit.
Maja lähedal asub kõik eluks vajalik : kool, lasteaed , mänguväljak , erinevad poed, turg jne. Lähimad ühistranspordipeatused asuvad ühe minuti jalutuskäigu kaugusel.
——————-

Soovid abi kinnisvara müümisel, üürile andmisel või ostmisel? Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Soovid mitteavalike pakkumisi?

Kuhu ma kannan su 300 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 300 eurot sularahas kätte.