Kinnisvara ost

Kinnisvara ostuabi teenus

Kuna meie ettevõte haldab üle 120 investori korteri, olen teinud palju koostööd ka erinevate ostu klientidega/investoritega ja kinnisvara ostmine ettevõttele kuulub minu pakutavate teenuste valdkonda.

Saan abiks olla nii unistuste kodu kui ka hea tootluse ning kasvupotentsiaaliga investeerimisobjekti leidmisel. Mõlemal juhul on suure tõenäosusega tegemist ühe tähtsaima otsusega sinu elus ja kallihinnaliste vigade vältimiseks tasub igal juhul konsulteerida sellise kinnisvaramaakleriga, kellel on kogemust ja kontakte.

Suurimad vead tehakse just vale turutunnetuse ja vajalike kontaktide puudumise tõttu. Olen sinu teenistuses esimesest sammust kuni viimaseni.

Miks peaks kinnisvara ostmisel maaklerit kasutama?

Meie ettevõte on ennekõike investoritelt investoritele suunatud täisteenust pakkuv butiik-kinnisvarabüroo, mille põhiliseks valdkonnaks on kinnisvara ostmine ettevõtetele. Peamine fookus on investoritest klientidele parima võimaliku üüritootluse tekitamine ja uute sobivate investeerimisobjektide leidmine. Me tunneme ja tunnetame turgu väga hästi, mis annab hea eelduse müüjatega kauplemiseks ja parima võimaliku tehingu kokku panemiseks.

Lisaks avalikele pakkumistele jõuab meie lauale aina enam ka selliseid objekte ja pakkumisi, mida veel avalikest kanalitest leida võimalik ei ole. Seega, kui mõni neist pakkumistest sobitub just sinu kriteeriumitega, saan pakkuda paremaid objekte, mida omal käel portaalides otsijad kunagi ei näegi.

Siinkohal ei toimu mitte lihtsalt ostjate leidmine objektidele, vaid lisaks on välja kalkuleeritud ka üüritootlus. Haldame tänaseks Tallinnas juba enam kui 120 üürikorterit, tunneme üüriturgu läbi ja lõhki ning saame olla kindlad, et tehtud kalkulatsioonid ja tasuvusarvutused on adekvaatsed ja realistlikud.

Loodan, et saame panna aluse meeldivale koostööle ning saan olla sulle abiks parimate investeerimisobjektide või uue kodu leidmisel!

Kinnisvara ostmise protsess

1. Tutvumine

Parim viis alustamiseks on näost näkku kohtumine ja tutvumine, et saaksin sinu soovid ja võimalused võimalikult täpselt ära kaardistada. See annab parema ettekujutuse ka minust kui maaklerist ja inimesest.

Kohtumise järel on mul olemas kogu vajalik info tööga alustamiseks ning seejärel näeb kogu protsess välja selline:

2. Turuanalüüs ja kaardistamine

Kogu turu kaardistamine (kinnisvaraportaalid, uusarenduste kodulehed, kohtutäiturite enampakkumised, kolleegidega suhtlus kinnisvarmaaklerite koostööfoorumis jms).

Kõik selleks, et leida sinu nõudmisele ja eelarvele kõige paremini vastavad ostuobjektid.

3. Valime objektid

Otsin kriteeriumitele ja eelarvele vastavad sobivad objektid välja. Sina aga otsustad, millised objektid on väärt ülevaatamist ja annad mulle sellest teada.

4. Lepime kokku vaatamised

Mina võtan müüjatega ühendust ja lepin vaatamiseks sobilikud ajad kokku. Enne vaatamist teen omakorda lisataustuuringu objekti kohta ja kasutan selleks avalike ja mitteavalike kanaleid. Kontrollin, kas müügil oleva kinnistu dokumendid on korras ja vastavad registrite infole. Seejärel läheme vaatame valitud ostuobjektid koos üle.

5. Analüüsime vaadatud objekte

Teen kokkuvõtte ja jagan endapoolseid soovitusi. Lisaks saab tehtud ka riskianalüüs ja asukoha kasvupotentsiaali analüüs. Vajadusel organiseerin lisaks ka professionaalse ehitusalase ülevaatuse, et vältida üllatusi tulevikus.

6. Läbirääkimised müüjaga

Kui on soov mõnda vaadatud objektidest osta, lepin tehingu üksikasjad kokku ja konsulteerin hinna osas. Tuues mõistlike põhjendusi ja mitte olles objektiga emotsionaalselt seotud, on kogemus näidanud, et võimalik on saada paremaid tingimusi. Paremal juhul 5-10%.

7. Läbirääkimised pankadega

Vajadusel aitan leida parima finantseerimislahenduse. Olen abiks pankadega suhtlemisel. 

8. Abistan olmemajandusega

Korraldan koostöös müüjaga ostu-müügi tehingu (saadan vajaliku info, vajadusel broneerin notariaja, suhtlen notariga ja teen kindlaks, et kõik on juriidiliselt korrektne jms). Pärast notarit aitan kokkulepitud ajal vormistada objekti üleandmise-vastuvõtmise akti.

9. Vajadusel aitan leida üürilise

Kui objekti valdus on üle antud, aitan vajadusel üürniku leidmisega. 

10. Passiivne sissetulek kõlab hästi?

Kui on soov teha investeering passiivseks korraldan kõik vajalikud sammud ka üürihalduslepingu sõlmimiseks ja edasiseks koostööks (lepingu sõlmimine, arveldamine jms).

11. Tähistame!

Tasu

Nii nagu müüja tasub oma maaklerile (kui ta maaklerteenust kasutab) müügitöö eest vahendustasu, tasub ka ostja ostuteenuse eest tasu. Üks osapool vastutab kõigi müügiprotsessiga seotud asjaajamiste eest, teine pool ostmisega seotud nüansside ja tegevuste eest.

Kuna mulle maksate Teie, ei jaga ma teise poole maakleriga tema vahendustasu. Nii saame kindlad olla, et oleme alati samal pulgal teiste ilma maakleriteta ostjatega. Nii saate ka kindel olla, et lähtun kogu protsessi vältel Teie huvidest.

Iga projekt on erineva tasemega ja julgen reklaamida ennast kui väga personaalse maaklerina. Samamoodi on ka tasu vastavalt teenuse sisule ja ajalisele mahule. Tavapäraselt toimib see samamoodi protsendi alusel. Siiani on jäänud kliendile alla kaubeldud summa alati minu tasust suuremaks. Kavatsen seda ka jätkata. Loe täpsemalt maakleri tasu arvestamise kohta siit. 

Kinnisvara ostmisega seonduvad küsimused ja vastused

Kinnisvara ost võimaldab teil omandada reaalse vara, mis omab reaalset väärtust. Kinnisvara on sageli pikaajaline investeering, mis võib aja jooksul väärtust kasvatada.

Kodu omamine – Kui ostad eluaseme, saad luua endale stabiilse elukeskkonna ja kodu. See annab kindlustunde ja võimaldab teil kohandada kodu vastavalt oma vajadustele ja soovidele.

Investeeringu kasvupotentsiaal –  Kinnisvara väärtus võib aja jooksul tõusta. Hea asukoht, arenduspotentsiaal, piirkonna kasv ja parandused võivad suurendada vara väärtust.

Renditulu – Kui ostad kinnisvara investeeringuks, võid teenida renditulu, kui üürnikud kasutavad vara. See võib pakkuda stabiilset sissetulekut ja aidata tasuda vara omamise ja hooldamisega seotud kulusid.

Kuigi kinnisvara ost võib pakkuda mitmeid eeliseid, tuleks enne otsuse tegemist hoolikalt kaaluda oma finantsolukorda, eesmärke ja vajadusi. Samuti on oluline teha põhjalik uurimistöö ja nõustuda professionaalsete nõustajatega, et tagada, et tehing vastaks teie ootustele ja eesmärkidele.

Sobiva kinnisvara leidmine võib olla väljakutse, kuid järgides mõningaid olulisi samme ja kaalutlusi, võite suurendada oma võimalusi leida just teile sobiv vara. Siin on mõned sammud, mida saate järgida sobiva kinnisvara leidmiseks: määrake oma vajadused ja eesmärgid, seadke eelarve, valige piirkond, tehke põhjalik uurimustöö, suhelge maaklerite ja korteriomanikega. Kinnisvara objekti otsides tuleks olla kannatlik. Oluline on meeles pidada, et iga kinnisvaraotsing on unikaalne ning teie individuaalsed vajadused ja eesmärgid määravad, milline kinnisvara teile kõige paremini sobib. Olge valmis investeerima aega ja vaeva, et leida kinnisvara, mis vastab teie nõudmistele ja eelarvele.
Kui müüja rikub kinnisvara müügi lepingut, on ostjal mitmeid õigusi sõltuvalt konkreetsest rikkumisest ja kohalikest õigusaktidest. Ostja võib nõuda õiguskaitset ja võimalikke hüvitisi. Siin on mõned võimalikud sammud, mida ostja saab võtta, kui müüja rikub lepingut: nõuda lepingutingimuste täitmist, hüvitise nõudmine, lepingu tühistamine, kahju hüvitamise nõue, õiguslikud sammud, lepingutingimuste täpsustamine.
Pankade nõuded laenuvõtjale võivad varieeruda sõltuvalt laenu tüübist, laenusumma suurusest, laenuperioodist ja muudest teguritest. Siiski on olemas mõned üldised nõuded, mida pangad tavaliselt laenu taotlejatelt ootavad. Need nõuded võivad sisaldada järgmist: sissetulek, töö ja tööhõive ajalugu, muu võlg, tagatisvara, säästud, muu dokumentatsioon, laenu taotleja vanus. Need on mõned peamised nõuded, mida pangad tavaliselt laenu taotlejatelt ootavad. Enne laenu taotlemist on soovitatav pöörduda panga või laenuandja poole, et saada täpset teavet nõuete ja tingimuste kohta ning teha teadlik otsus vastavalt oma finantsolukorrale ja vajadustele.
Mööbli ja lisavarustuse väärtustamine ostuhinnas sõltub paljudest teguritest, sealhulgas mööbli seisukorrast, vanusest, brändist, haruldusest ja turuhinnast. Mõnikord võib olla vajalik konsulteerida mööbli hindamise spetsialistiga, eriti kui tegemist on haruldase või kalliga mööbli ja lisavarustusega. Hindaja saab kasutada oma teadmisi ja kogemusi mööbli väärtuse hindamisel. Ostjatel ja müüjatel on soovitatav uurida sarnaseid tooteid ja hinnata nende seisundit, brändi, vanust ja turuhinda, et saada parem ettekujutus mööbli ja lisavarustuse väärtusest. Samuti on oluline pidada meeles, et mööbli ja lisavarustuse väärtus võib aja jooksul muutuda, seega on oluline arvestada turutingimusi ja nõudlust.

Kinnisvaramaakleri kasutamine kinnisvara ostmisel võib olla mitmel põhjusel kasulik: 

Professionaalne nõustamine: Kinnisvaramaaklerid on kogenud spetsialistid, kes tunnevad kinnisvaraturgu ja kohalikke piirkondi. Neil on teadmised erinevate kinnisvaratehingute kohta ning nad saavad teid nõustada ja aidata teil teha teadlikke otsuseid. Parem juurdepääs turule: Maakleritel on tihti juurdepääs mitmetele kinnisvara pakkumistele, sealhulgas sellistele, mis võivad olla avalikkusele kättesaamatud. See tähendab, et nad saavad teid juhatada laiema valiku kinnisvara hulgas. 

Aja kokkuhoid: Kinnisvara otsimine võib olla aeganõudev protsess. Maaklerid võivad säästa teie aega, valides teie vajadustele vastavad pakkumised ja korraldades vaatamised. 

Läbirääkimisoskused: Kinnisvaramaaklerid omavad läbirääkimis oskusi ja kogemust hindade tingimisel ning tehingu tingimuste läbirääkimistel, mis võivad teile kokku hoida raha ja tagada teie huvide kaitse. 

Teabeallikad: Maaklerid saavad pakkuda teile olulist teavet kohalike turutingimuste, hinnakujunduse ja naabruses asuvate objektide kohta, mis võivad mõjutada teie otsust. 

Õiguslik nõustamine: Maaklerid saavad teid juhendada kinnisvaratehingu õiguslike aspektide osas ning viia teid kokku õigusnõustajatega, kui seda on vaja. 

Turvalisus: Kinnisvaramaaklerid aitavad tagada, et tehing kulgeks sujuvalt ja vastavalt seadustele ning et teie huvid oleksid kaitstud. 

Kohaliku teabe kättesaadavus: Maakleritel on sageli juurdepääs kohalikele andmetele ja teabele, mis võib teie jaoks olla väärtuslik, näiteks koolide, transpordi, turvalisuse ja muude kohalike teenuste kohta. 

Parem võimalus leida sobiv vara: Kinnisvaramaaklerid aitavad teil leida vara, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele ja eelistustele. 

Kokkuvõttes võib kinnisvaramaakleri kasutamine säästa teie aega ja vaeva, aidates teil leida sobivat kinnisvara, viies läbi läbirääkimisi ning tagades, et tehing kulgeks sujuvalt ja õiguslikult. Kui kaalute kinnisvara ostmist, võib olla mõistlik kaaluda kinnisvaramaakleri teenuste kasutamist, eriti kui te ei ole kinnisvaraturuga hästi kursis või kui soovite lihtsustada kinnisvaraotsingu protsessi.

Anton Vedeshin
Anton Vedeshin
Read More
We were looking to rent out a property and were struggling to find suitable candidates for over a month. However, after contacting Danek, he swiftly arranged for a professional photographer to take photos of the property and marketed it effectively, resulting in a number of interested candidates. We were incredibly impressed by your professionalism, attention to detail, and quick turnaround. We would like to thank you for your exceptional work and for going above and beyond to ensure that the property was rented out as quickly as possible. We would definitely recommend you to anyone looking for a reliable and effective real estate agent. In fact, we have already recommended you to a number of our friends and family members who are looking to rent out properties. Once again, thank you for your excellent work and we wish you all the best in your future endeavors.
William Rogers
William Rogers
Read More
When looking for an apartment in Tallinn, I reached out to many agents and owners. Most were slow to reply, or simply didn't reply at all. This was not the case with Danek. He responded almost immediately, on the same day that I inquired. He made the rental process very easy, and was helpful and informative whenever I had a question or concern. I believe Danek provided the highest level of service, and I would not hesitate to work with him again in the future. Excellent experience.
Tiffany Botha
Tiffany Botha
Read More
Danek was very proactive and helpful in our search for a place to stay. As foreigners we found that his help was great as he was able to act as a bridge between ourselves and our Estonian landlord - translating and communicating everyones needs and requirements between all of us. Danek always showed up early and spent the extra time ironing things out. Currently he still helps us with communications even though we have completed the lease signing and our business is concluded. Would definitely recommend him.
Kristofer Mäger
Kristofer Mäger
Read More
I had a fantastic experience working with Danek, an exceptional real estate agent who successfully found a tenant for my apartment. With his expertise and market knowledge, he effectively marketed the property, conducted thorough screenings, and ensured a smooth process. Danek's excellent communication and attention to detail made the entire experience stress-free. I highly recommend his services for anyone looking for a reliable and results-oriented real estate agent.
Previous
Next

Kuhu ma kannan su 300 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 300 eurot.

Kõlab ahvatlevalt? Kliki nupule ja loe rohkem infot.