Minust

Tere, ma olen Danek, sinu personaalne maakler.

"Olen leidnud oma kutsumuse ja liigun ambitsioonikalt eesmärgi poole, et iga kuuga aidata järjest rohkematel inimestel oma unistusi täide viia. Olgu selleks siis esimene investeerimisobjekt või päris oma kodu."

Liitusin 2024 aastal Uusmaa kinnisvarabürooga. Uusmaa’ga koostöös on mulle koheselt kättesaadav tõeliste oma ala spetsialistide teadmised ja kogemus. Uusmaa on Eesti kinnisvara tipptegija juba 30 aastat. 

Win-Win-Win kirjeldab minu ellusuhtumist ja olemust kõige paremini. Siiras soov lihtsustada teiste inimeste elu aitab mul luua enda klientidega hea kontakti ja kindlustada ka koos töötamist tulevikus. Aeg=raha. Kui meie koostöö jooksul õnnestub mul hoida kokku sinu aega, on see kõige suuremaks tunnustuseks minu antud panusele!

Kõik võidavad mentaliteedi” seeme sai minu mulda istutatud läbi pikaaegse reisimise ja välismaal elamise kogemuse. Värvikad uued kogemused ja erikülgne suhtlemine paljude rahvaste/inimestega on minu TOP1 lemmiktegevus. Valik käesoleva karjääri kasuks sai siit oma silmnähtava mõjutuse.

Tööredeli astmete kulutamine sai alguse juba alaealisena. Esimeseks sammuks sai töö restoranis. Päris lühikese ajaga sai minust välirestorani köögi kokk kes vastutas terve välja mineva toidu eest. Varakult sain stressitaluvuse ja ajaplaneerimise korraliku kooli kätte. Järgmised sammud viisid mind Mallorca ja Marbella rannaklubidesse, mis andis suurepärase ülevaate meelelahutussektori telgitagustest. 1% maailma kõige rikkamaid inimesi külastab selliseid kohti, kus on pandud märkimisväärselt palju rõhku õigele turundusele/brändingule. See jäi minu sisse kajama igaveseks ja kasutan samu põhimõtteid ka praegu kinnisvaramaailmas.

Samm edasi. Avasime sõbraga hobikorras TORO Winebari Tallinna Vanalinnas. Enda koha omamine on pannud aluse päris paljudele väärtuslike ja pikaaegsete suhete loomisele. Nüüdseks toimib veinibaar peaaegu 90% ulatuses püsiklientide baasil, kes tunnevad end olulise osana sellest energiast ja ringist. Oleme suutnud ühtehoidva õhkkonna luua läbi siira hoolimise ja kaasatuse.

Praegused sammud on järjekindlalt kulgenud mööda väljakutseterohket kinnisvaramaailma.

 Luban olla proaktiivsem kui mõni teine maakler või Teie ise, Teie 2-3 toalise korteri välja üürimisel või müümisel.

Pikaaegsed korduvkliendid on andnud mulle auga välja teenitud nimetuse “personaalne maakler”. Tiitel, mille üle olen ilmselt kõige uhkem enda elus. Ampluaasse on lisandunud ka ostjad ja investorid, kuigi põhiliselt tegelen siiski 2-3 toaliste pikaajaliste üüriobjektidega ja müügiprojektidega Tallinnas kesklinnas.

Üürilise leidmise teenus on sulle tasuta, võtan enda kanda ka kõik protsessikulud.

Kuidas saan sulle kasulik olla?

Kinnisvara üür

Minu töös toimub korterite üürimine iga paar päeva tagant. Mida see tähendab? See tähendab,et mul võib olla ideaalne üürnik sinu korterisse juba enne kuulutuse avaldamist. Peeneks lihvitud protsess aitab mul välja filtreerida sobiliku taustaga üürnikud. Lõplik otsus on aga Sinu enda teha.

Kinnisvara müük

Kinnisvara müük on peast läbi käinud? Teekond selleni näib aga väga stressirohke ja aeganõudev? Olen olemas, algusest lõpuni. Maksimaalse hinna määramisest kuni korteri üleandmiseni välja. “Maksimaalne tulemus, minimaalse ajaga” võiks olla uueks kinnisvara müümise definitsiooniks. Kuidas tundub?

Kinnisvara ost

Olgu sul mõttes väärtuse kasvu potentsiaaliga kinnisvara ost või unistuste kodu leidmine, olen meeleldi toeks. Tegemist on elu ühe tähtsaima otsusega. Ära kolista ämbreid ja naudi teekonda koos asjatundliku maakleriga.

Kuhu ma kannan su 300 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 300 eurot.

Kõlab ahvatlevalt? Kliki nupule ja loe rohkem infot.