Meedia

Sellelt lehelt leiad kõik meediakajastused minu tegemiste kohta

Podcastid

Kinnisvarajutud

14 tunnised tööpäevad ja tohutult uusi põnevaid kogemusi kinnisvara maailmas. Kas edukas maakler olla on lihtne? Kuula, kui soovid teada, milline näeb välja minu elu maaklerina, milliseid takistusi olen pidanud ületama ning millised isikuomadused toetavad mind minu teekonnal. 

Kuula siit:

Jaan Kruusmaa podcast

Kas edukas olemisel saab toetuda motivatsioonile ning mida mina motivatsioonist arvan? Kuidas sai minust üleöö veinibaari omanik? Kuula, kui tunned, et vajad lisajõudu ja inspiratsiooni edasiliikumiseks. Sellest osast leiab endale igaüks midagi, vahet ei ole millises valdkonnas tegutsed. 

Kuula siit:

Tunnustused kinnisvaraportaalidest

Kinnisvara24 aasta tegija

Väga üllatavad uudised jõudsid minuni kui sain teada, et Kinnisvara24 valis mind 3000 osaleja seast välja ning andis mulle tiitli Aasta Tegija 2023. 

KV.EE tippmaakler 2023

Teiseks üllatajaks oli kv.ee, kes andis mulle 2o23 aasta tippmaakleri tiitli. Hea on näha, et kinnisvaraportaalid maaklereid suure tehtud töö eest tunnustavad. 

1Estate TOP3 maakler 8 kuud järjest

1Estate valib igal kuul välja TOP 3 maaklerd, kes just sel kuul kõige rohkem objekte rentinud või müünud on. Püsisin topis 8 kuud järjest. 

Kuhu ma kannan su 300 eurot?

Kui sinu saadetud vihje viib müügitehinguni, maksan sulle isiklikult 300 eurot.

Kõlab ahvatlevalt? Kliki nupule ja loe rohkem infot.